Sligo Leitrim & District Fixtures & Results

Sligo Leitrim & District Fixtures & Results

WEDNESDAY MARCH 20

U14: Group A: Merville United v Gurteen Celtic 7.00

FRIDAY MARCH 22

U16: Division 1: Ballygawley Celtic v Boyle Celtic 7.30

SATURDAY MARCH 23

Connacht Shield U12: Renmore v Kilglass/Inishcrone 2.00

Girls U12: Yeats United v Arrow Harps 9.00; St John’s v Benbulben 10.00; Boyle Celtic v Calry Bohs 10.30; Gurteen Celtic v Merville United 11.30; Arrow Harps blue v Ballisodare United 12.00; Manor Rangers v Real Tubber 1.00 Cleveragh Astro

U13: Group A: Cup: Gurteen Celtic v Arrow Harps 2.30; Shield: Yeats United v Strand Celtic 2.00; Division 1: St John’s v Manor Rangers 9.00 Showgrounds astro; Carrick Town v Benbulben 10.00 IT astro; Ballygawley Celtic v Real Tubber 10.30; Coolaney United v Gurteen Celtic 11.00; Dromore Villa v Calry Bohs 12.00

Connacht Cup U14: Merville United v Temple Villa 2.30

U15: Group A: Gurteen Celtic v Manor Rangers 11.30 IT astro; Carrick Town v Real Tubber 1.00 IT astro; Ballisodare United v Strand Celtic 4.00

Girls U16: Calry Bohs v Benbulben 11.00; Ballisodare United v Manor Rangers 1. 00; Real Tubber v Ballymote Celtic 6.00

U18: Benbulben v Strand Celtic 11.00

SUNDAY MARCH 24

Glasshouse Hotel Cup Semi-Finals: Aughanagh Celtic v Carbury; Manor Rangers v Ballymore Celtic (11.00)

Cleary Landscapes Cup Semi-Finals: Real Tubber v Cartron Utd; Coolaney Utd v Cliffoney Celtic (2.30)

MONDAY MARCH 25

Girls U14: Strand White v Arrow Harps 7.30

TUESDAY MARCH 26

U12: Group A: Strand Celtic v Manor Rangers 7.30

WEDNESDAY MARCH 27

U15: Group A: Manor Rangers v Strand Celtic 7.00 IT astro

THURSDAY MARCH 28

Girls U12: Strand Green v Ballymote Celtic 7.00

FRIDAY MARCH 29

U16: Group A: Manor Rangers v Merville United 7.30 Cleveragh astro

RESULTS

U13: Division 1: Calry Bohs 1-2 Manor Rangers

Girls U12: Strand Green 4-1 Merville United

U17: Manor Rangers 3-0 Ballygawley Celtic

Connacht Shield U12: Carrick Town 0-2 Calry Bohs

U12: Group A: Benbulben 2-4 Merville United; Group C: Gurteen Celtic 2-0 Carrick Green

U14: Group A: Ballisodare United 0-4 Arrow Harps; Real Tubber 6-4 Manor Rangers; Division 1: Ballygawley Celtic 0-3 Strand Celtic; Carrick Town 4-1 Kilglass/Inishcrone

Girls U14: Strand Green 2-4 Carrick Town; Gurteen Celtic 0-3 Arrow Harps; Real Tubber 5-0 Calry Bohs; Manor Rangers 6-1 Ballisodare United

Connacht Cup U16: St John’s 1-3 Renmore

U16: Group A: Gurteen Celtic 0-5 Merville United; Division 1: Calry Bohs 2-2 Boyle Celtic

Connacht Cup U18: Manulla 3-1 Strand Celtic

Girls U18: Yeats United 3-0 Manor Rangers

More News

Buy the e-paper of the Donegal Democrat, Donegal People's Press, Donegal Post and Inish Times here for instant access to Donegal's premier news titles.

Keep up with the latest news from Donegal with our daily newsletter featuring the most important stories of the day delivered to your inbox every evening at 5pm.