Sligo Leitrim & District Soccer Fixtures

editorial image

Wednesday March 7

Girls U16: Yeats United v Calry Bohs 7.00

U13: Group A: Strand Celtic v Arrow Harps 7.30

Friday March 9

U17 Cup: Ballygawley Celtic v Benbulben 7.30

Saturday March 10

U18 Cup: Benbulben v Strand Celtic 11.30

U16: Division 1: Ballygawley Celtic v St John’s 10.00; Merville United v Real Tubber 11.00; Kilglass/Inishcrone v Benbulben 12.00; Group A: Ballymote Celtic v Ballisodare Utd 10.45; Boyle Celtic v Arrow Harps 4.30

Connacht Cup U14: Westport v Boyle Celtic 2.00

U14L Group A: Merville United v Manor Rangers 2.30 IT Astro; Division 1: Strand Celtic v Ballisodare Utd 10.00; Kilglass/Inishcrone v Real Tubber 10.30; Valley Rovers v Carrick Town 11.00; Gurteen Celtic v Arrow Harps 6.00

Girls U14: Calry Bohs v Real Tubber 10.00; Arrow Harps v Benbulben 11.30 IT Astro; Strand Green v Ballisodare Utd 11.30; Ballymote Celtic v Manor Rangers 1.00 IT Astro; Gurteen Celtic v Boyle Celtic 1.30

Subway Championships U12: Sligo Leitrim v Inishowen 3.00 Cleveragh Astro

U12: Division 1: Ballisodare United v St John’s 9.30; Dromore Villa v Benbulben 10.00; Benbulben v Calry Bohs 11.30; Gurteen Celtic v Yeats United 1.00; Carrick Town v Ballymote Celtic 2.00 (Showgrounds grass)

Sunday March 11

Sligo Southern Hotel Super League: Ballisodare Utd v Calry Bohs; Ballymote Celtic v Ballygawley Celtic; Manor Rangers v Strand Celtic; Aughanagh Celtic v Arrow Harps (11.00)

Sligo Pallets Premier League: Chaffpool Utd v Glenview Stars; Gurteen Celtic v Benbulben; Coolaney Utd v Dromore Villa; Cliffoney Celtic v MCR (11.00)

T.P. Brennan Connacht Cup Quarter Final: Castlebar Celtic v Merville Utd; Renmore v Carbury (2.00)

T.P. Brennan Connacht Shield Quarter Final: Real Tubber v West Coast Utd 2.00

Monday March 12

U18 Cup: Arrow Harps v Ballisodare United 7.30

Girls U14: Strand Celtic v Arrow Harps 7.00; Boyle Celtic v Calry Bohs 7.30

Wednesday March 14

U16: Division 1: Benbulben v Yeats United 7.00

U12: Group A: Strand Celtic v Merville United 6.45; Division 1: Strand Celtic v Benbulben 8.00

Thursday March 15

U16: Group A: Strand Celtic v Arrow Harps 7.30

Friday March 16

Girls U18 Cup: Yeats United v Strand Celtic 7.30

More News

Buy the e-paper of the Donegal Democrat, Donegal People's Press, Donegal Post and Inish Times here for instant access to Donegal's premier news titles.

Keep up with the latest news from Donegal with our daily newsletter featuring the most important stories of the day delivered to your inbox every evening at 5pm.